Cześć!

Mam na imię Ania i mam przyjemność wykonywać najlepszy zawód świata.
Co robię?
Zajmuję się zatrzymywaniem najpiękniejszych chwil. Uwieczniam ukradkowe uśmiechy, pełne miłości spojrzenia, łzy szczęścia. Całe spektrum pozytywnych, wypełniających serce i duszę emocji.
Waszych emocji.

Jestem...

Zdecydowanie artystką!
Mam głowę pełną pomysłów. Uwielbiam tworzyć.
Moją drugą pasją, tuż po fotografii, jest taniec. Uwielbiam ruch – uwielbiam, jak mogę się w ten sposób wyrazić.
Uważam, że w życiu najważniejsze jest przeżywać – nie mieć. Przeżywam życie. Dotykam, czuję, doświadczam.
O wiele bardziej cenię sobie spacer po łące niż wypad do galerii handlowej. Dlatego możecie być pewni, że na sesję zaproponuję Wam magiczne, pełne uroku miejsca.

Jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Wiem, że każdy rodzic ma do spełnienia pewną misję – moją jest nauczyć moje dzieci, że najważniejsze to być dobrym człowiekiem. Dobre myśli, dobre słowa przyciągają dobrych ludzi i dobre wydarzenia. Jestem bardzo wdzięczna za moje dziewczyny. Chcę, aby weszły w świat z silnymi wartościami i dobrymi wzorcami. Są moim motorem napędowym – codziennie mnie inspirują i motywują do rozwoju!

Kocham i jestem kochana. Każdego dnia przeżywam miłość i cudowne emocje z nią związane. Wiem, że miłość ma wiele twarzy i to właśnie je wszystkie staram się wyłapać i poczuć. Chcę je także zatrzymać dla Was. Bo to, co nas otacza tak szybko się zmienia. Dzieci rosną, my się zmieniamy i otaczający nas świat również.

Jak pracuję?

Czasami wieczorem, czasami o 5:00 rano. Czasem sesja trwa 30 minut a innym razem jestem z Wami w dniu wesela przez 12 godzin. Na sesje porywam Was najczęściej gdy słońce jest na niebie, ale zdarza się, że wstajemy, gdy jest ciemno i szukamy mgły wschodzie słońca.
Na sesjach korzystam z tego, co daje mi otoczenie.
Często spotykamy się w Waszych domach, gdzie czujecie się najlepiej. Czasami Wy odwiedzacie mnie. Jednak moje ulubione sesje to zdecydowanie plenery, gdzie otoczenie i światło dają nam tyle możliwości.
Czy jest zła pora na sesję? Nie ma. Każdy dzień, każda pogoda i miejsce dają nam nieskończone możliwości na realizację najpiękniejszej pamiątki dla Was.

Napisz!

Odezwijcie się do mnie – poznajmy się, opowiedzcie mi o swoich wizjach i wymarzonych kadrach, a ja wyczaruję dla Was coś wyjątkowego!